Exteriérové žalúzie

Žalúzia Z90

Vonkajšia žalúzia Z 90 patrí v súčasnosti medzi najpoužívanejšie žalúzie svojho druhu. Tvar lamely zabezpečuje vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu, ktoré môže vzniknúť vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok.

Povrchovo je žalúzia takmer rovná, vďaka čomu sa jednotlivé lamely dokonalej prelínajú, čo zabezpečí takmer úplné zatienenie akéhokoľvek interiéru. Vďaka jej modernému a inovatívnemu vzhľadu je vhodná na zatienenie akýchkoľvek budov – rodinných domov, bytov ale aj veľkých presklení na priemyselných, polyfunkčných či administratívnych budovách.

Pre svoje vlastnosti sa žalúzia typu Z 90 radí medzi najdokonalejšie typy v kategórii exteriérových žalúzií. Vďaka kvalitnému gumovému tesneniu je ich  veľkou výhodou nízka hlučnosť. Jej ďalšou výhodou je menší objem žalúzii vo vytiahnutom stave či detailnejšie dotváranie lamiel.

Z 90 spája v sebe všetky výhody, ktoré Vám zaistia ten najvyšší komfort tienenia.

IMG-20230417-WA0002
20190405_101427095_iOS

Žalúzia S90

Vonkajšia žalúzia typu S 90 má elegantné lamely, zaoblené do špecifického tvaru písmena S. Pomocou tohto tvaru predstavujú efektívny nástroj slúžiaci pre vytvorenie dokonalého svetelného i tepelného prostredia v interiéri.

Pre svoje vlastnosti patrí žalúzia S 90 medzi jeden z najkvalitnejších a najpevnejších typov vonkajších žalúzií na trhu. Vcelku umožnia vytvoriť  optimálny termoregulačný a ochranný efekt.

Jej výnimočný tvar  zabezpečuje, že jednotlivé lamely do seba dokonale zapadajú, čo zaručuje optimálnu odolnosť voči poškodeniu v nepriaznivých klimatických podmienkach a tiež maximálne odhlučnenie (pomocou gumového tiesnenia).

Žalúzia S 90 je u zákazníkov veľmi obľúbená z dôvodu vytvárania moderného dizajnu. Svojimi oblými tvarmi môže zaujímavo dotvoriť exteriér rodinného domu, administratívnych a iných budov, či polyfunkčných komplexov. Okrem toho, veľkou výhodou je  jednoduchá údržba a starostlivosť o žalúziu. Dobre sa udržuje jej čistota, nakoľko oblé tvary nedovoľujú prachu usádzať sa v záhyboch.

Ďalšou výhodou tohto typu žalúzii je ich nízka hlučnosť. Jednotlivé lamely sa fixujú pomocou gumového tesnenia vo vodiacich profiloch čo zabezpečuje, že sú tiché.

IMG-20230416-WA0094
IMG-20230416-WA0091

Žalúzia C80

Žalúzia typu C 80 svojimi vlastnosťami predstavuje vysoko funkčný prvok exteriérovej tieniacej techniky. Má jednoduchý tvar písmena C a spevnené okraje. Charakteristický tvar lamely je v porovnaní s ostatnými typmi vonkajších žalúzií menej náročný na výrobu, čo umožňuje jej nižšiu cenu a dostupnosť. Žalúzia C 80 ponúka možnosť dvojakého vedia, a to prostredníctvom líšt alebo oceľového lanka.

Tento typ polohovateľných žalúzii sa vyznačuje špecifickou možnosťou naklápania lamiel do oboch strán, celkovo až o 175°. Pomocou takto pružných a dostatočne pevných hliníkových lamiel zabezpečuje optimálne regulovanie svetla vo Vašom interiéri, dokáže zabrániť jeho prehrievaniu v letných slnečných dňoch a tiež umožňuje redukovať nechcený vonkajší hluk.

Žalúzia typu C 80 ponúka jedinečnú možnosť vpustiť do Vášho interiéru také množstvo svetla a tepla, aké momentálne potrebujete, čím si dokážete výrazne znížiť výdavky na kúrenie či klimatizáciu.

Ďalšou výhodou tohto typu žalúzii je ich nízka hlučnosť. Jednotlivé lamely sa fixujú prostredníctvom gumového tesnenia vo vodiacich profiloch čo zabezpečuje, že sú  veľmi tiché.

IMG-20230416-WA0197
IMG-20230416-WA0203