Exteriérové rolety

Exteriérová roleta predstavuje veľmi efektívny spôsob zatienenia interiéru. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti vetru, chráni samotné okno a izoluje interiér od nežiaduceho hluku. Vďaka úplnému zatemneniu miestnosti si môžete dopriať kvalitný spánok a relax. Má veľmi dobre  tepelnoizolačné vlastnosti, lamely roliet sú plnené polyuretánovou penou, vďaka čomu získate značnú energetickú úsporu. Rolety majú využitia v priebehu celého roka. V lete Vám pomôžu zabrániť nepríjemnému prehrievaniu a naopak, v zime efektívnej znižujú únik tepla. Vonkajšie rolety sú vhodné do všetkých typov obytných, administratívnych alebo iných stavieb.

Hliníková roleta s priznaným boxom

Predokenné rolety sú vhodné na dodatočnú montáž. Nevyžadujú špeciálne úpravy stavby, rozmerovo sa prispôsobujú už hotovému otvoru. Box, do ktorého sa navíja lamelový pancier, je umiestnený viditeľne na exteriérovej strane otvoru. Tento typ roliet sa vyrába aj v prevedení  s integrovanou protihmyzovou sieťou.

1
2

Hliníková roleta s nepriznaným boxom

Zaomietateľná hliníková roleta je určená do novostavieb alebo rekonštrukcií, kde je možné prispôsobiť stavebný otvor potrebám montáže. Box je umiestnený  priamo v stene nad stavebným otvorom a pri čelnom pohľade zvonka je prakticky neviditeľný. Do tohto typu roliet je možné osadiť integrovanú sieť proti hmyzu.

3
4